MB Serwis Zbigniew Broler
ZNAMY SERCE MERCEDESA...
przesuń w lewo
przesuń w prawo

O nas

Broler.Serwis (autoryzowany serwis samochodowy Broler Bosch Service, w poprzednich latach znany Klientom jako Mercedes Serwis Zbigniew Broler) jest polską firmą działającą w branży motoryzacyjnej od trzech pokoleń. Wraz z naszymi pracownikami i Klientami tworzymy symboliczną rodzinę miłośników samochodów spod znaku gwiazdy.
 

Zaczynaliśmy jako niewielki warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawie samochodów marki Mercedes. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz regularnym szkoleniom, które z biegiem lat przyniosły nam liczne certyfikaty, szybko zdobyliśmy zaufanie Klientów. Zdopingowali nas do rozszerzenia zakresu usług o sprzedaż części zamiennych, a z czasem również o salon samochodów używanych oraz wypożyczalnię Smartujznami.pl, która to stanowi udogodnienie dla naszych Klientów.
 

Dziś Broler.Serwis działa w ramach sieci Bosch Car Service. Zawsze przykładaliśmy uwagę, aby nasza praca i pasja przekładała się na serwis z zachowaniem najwyższych standardów, na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i z najwyższej jakości częściami zamiennymi. Aktualnie w oparciu o restrykcyjne standardy Bosch. Odzwierciedleniem starań o najwyższą jakość usług są zdobyte certyfikaty: autoryzacji w zakresie Bosch Car Service, ISO 9001:2008, SQM "Profesjonalna Obsługa Klienta". Możemy poszczycić się również współpracą z placówkami dyplomatycznymi.


Obsługujemy samochody wielu marek, a marka Mercedes-Benz pozostaje nam niezwykle bliska. Nasze hasło przewodnie „Broler.Serwis Samochody z pasją” w pełni oddaje charakter naszej pracy i oddania Klientom kochającym samochody.
 

Zakres usług serwisowych Broler Bosch Service jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb danego Klienta. Nasz profesjonalnie wyszkolony personel serwisowy BBS służy niezwykle obszernym spektrum świadczeń serwisowych i kontrolnych.

 

Broler.Serwis to:

  • Ponad 30 lat doświadczenia zawodowego w mechanice pojazdów samochodowych.
  • Usługi autoryzowanego serwisu BBS świadczone są odpowiednio do potrzeb Klienta.
  • Posiadamy doświadczenie w obsłudze placówek dyplomatycznych w Polsce.
  • Obsługa serwisowa samochodów marek: Mercedes, Smart, Grupy Volkswagen - VW, Audi, Seat, Skoda, oraz BMW, Porsche, Jeep, Volvo, Chrysler i innych.
  • Możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego.
  • Możliwość holowania na terenie Polski.
  • Oryginalne części i akcesoria przede wszystkim Mercedes-Benz oraz Bosch, o wysokiej trwałości oraz o rewelacyjnym wręcz stosunku ceny do jakości.
  • Najwyższej jakości serwis flot, samochodów prywatnych, jak też motocykli, samochodów dostawczych i ciężarowych.

 

Na życzenie służymy Państwu dalszymi informacjami o naszych usługach.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 500 000 216 oraz e-mail broler@bosch-service.pl .

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Newsletter Warsztat Salon Sklep

Broler.Serwis

ul. Rzemieślników 5/7
03-684 Warszawa
Polska
Tel.: +48 22 679 99 49
www.brolerserwis.pl
© brolerserwis.pl | Broler.Serwis | ul. Rzemieślników 5/7, 03-684 Warszawa | tel. (+48 22) 679 99 49, tel. (+48 22) 678 99 55