MB Serwis Zbigniew Broler
ZNAMY SERCE MERCEDESA...
przesuń w lewo
przesuń w prawo

Salon sprzedaży samochodów używanych

FormularzFormularz kontaktowy

ZapiZapraszamy do odwiedzenia naszego salonu samochodów używanych. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać samochód w doskonałym stanie i bezpieczny – przygotowany do jazdy przez nasz serwis - Broler Bosch Service, samochód który będzie Państwu służył wiele lat. Nasza oferta to przede wszystkim samochody marki Mercedes-Benz, lecz nie tylko!


Realizujemy indywidualne zamówienia na samochody, motocykle, łodzie, a także pojazdy użytkowe i maszyny. Samochody sprowadzamy z terytorium UE i Szwajcarii. Zapewniamy bezpieczny transport pojazdów i fracht morski. Gwarantujemy pomoc w załatwianiu formalności celnych.

 

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować najróżniejsze potrzeby naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy sprowadzany pojazd ma służyć na co dzień, czy też stanowić szczególny egzemplarz w kolekcji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania!
 

Zachęcamy do odwiedzenia salonu,
jak również kontaktu w sprawach zamówień indywidualnych i aktualnej oferty:
Artur Broler
kom. +48 509 696 960

e-mail: a.broler@bosch-service.pl
e-mail: broler@bosch-service.pl
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Newsletter Warsztat Salon Sklep

Broler.Serwis

ul. Rzemieślników 5/7
03-684 Warszawa
Polska
Tel.: +48 22 679 99 49
www.brolerserwis.pl
© brolerserwis.pl | Broler.Serwis | ul. Rzemieślników 5/7, 03-684 Warszawa | tel. (+48 22) 679 99 49, tel. (+48 22) 678 99 55